100

Hakkımızda

Nefel İnşaat Tic. Ltd.Şti 2000 yılında bir aile şirketi olarak Diyarbakır’da kuruldu. Şirket olarak uygulama alanında edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimizi profesyonel yaşama geçirerek Nefel İnşaat Tic.Ltd.Şti. çatısı altında birleştirdik. Kurulduğu yıldan itibaren, eğitimli kadrosu ve çağdaş çalışma ilkeleri ile kısa sürede sürekli ve etkili başarı grafiği çizen bir aile şirketidir.
 
Şirket bünyesinde Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Giydirme Duvar, Kartonpiyer, Taş Yünü Asma Tavan, Metal Asma Tavan, Akustik Asma Tavan Sistemleri ve Ses Yalıtım Sistemleri Makinalı Alçı Sıva, Isı ve Su yalıtım Sistemleri, Montalama Sistemleri, Boya, Aquapanel duvar, PVC Zemin Kaplamaları, Dilatasyon Sistemleri, Sandviç ve Trapez Çatı Kaplamaları alanlarında faaliyet göstermektedir. Teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden, sürekli gelişerek iş hacmini sürekli artıran bir eğilim yakalamıştır.
 
Şirketimiz KNAUF A.Ş, ve GERFLOR'un teknik bilgi donanım ve gücünü arkasına alarak bu sektörde büyük bir ivme kazanmıştır.  
 
Tamamladığımız her projenin yaşamı daha iyiye götürmeyi hedefleyen şirketimize yepyeni değerler kattığı kanısındayız. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek, hizmet ulaştırabildiğimiz her yeni kurum ve her yeni bireyde bu ilkeler ve değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Bu sayede, hedeflerimizi, sağlam adımlarla ve güvenle birlikte karşılıyoruz.

Tasarım & Dizayn : Vertex Yazilim Copyright 2012 ® - Her Hakkı Saklıdır. Nefel İnşaat